UWAGA RODZICE!!!
Zgodnie ze znowelizowanym rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 01.02.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, w uzgodnieniu z Radą Rodziców od dnia 01.02.2021 r. do dnia 14.02.2021 r. w naszym Ośrodku:
  • Przedszkole Specjalne NR 78,
  • Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 78 wraz z Zespołami -Rewalidacyjno - Wychowawczymi,
  • Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1
pracują w trybie stacjonarnym z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego określonego w wytycznych Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji i Nauki, Głównego Inspektora Sanitarnego i zasad Regulaminu Bezpieczeństwa Sanitarnego w SOSW Nr 2.

Świetlica szkolna funkcjonuje zgodnie z organizacją bieżącego roku szkolnego.
Grupy wychowawcze funkcjonują zgodnie z reżimem sanitarnym w godzinach 7-17.

Rodzic naszego wychowanka może podjąć decyzję o pozostawieniu dziecka w domu w wyżej wymienionym okresie. Dla tych uczniów zostanie zorganizowane nauczanie w trybie zdalnym. Zgłoszenia tych uczniów prosimy bezpośrednio kierować na adres sekretariatu (sekretariat@sosw2.edu.gdansk.pl) lub telefonicznie pod nr. tel: 58 343 03 21.
Szczegółowych informacji udzielą Państwu wychowawcy oddziałów i grup wychowawczych.
Dyrekcja SOSW Nr 2 w Gdańsku.