Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż Dyrekcja SOSW Nr 2 w Gdańsku nie narzuca Rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW dla wychowanków.

Szkoły nie mają obowiązku ubezpieczania dzieci, niemniej jednak staramy się pomóc Rodzicom w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z ubezpieczeniem dzieci.

Prezydium Rady Rodziców poleca skorzystanie z portalu on-line Bezpieczny.pl (zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci), gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

Atutem tej oferty jest możliwość – w ramach jednej polisy – ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do różnych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 71443, który gwarantuje uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

Dla Rodziców, którzy nie są w stanie skorzystać z ubezpieczenia samodzielnie on line, istnieje możliwość opłacenia składki w sekretariacie szkoły w kwocie 43 zł w terminie do 20.09.2019

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z Opiekunem Ubezpieczeń:

Pan Piotr Gozdka tel. kom.: 600 276 660