Szanowni Rodzice,
informujemy, iż Dyrekcja SOSW Nr 2 w Gdańsku nie narzuca Rodzicom oferty grupowego ubezpieczenia NNW dla uczniów - szkoły nie mają obowiązku ubezpieczania dzieci. Staramy się jednak pomagać Rodzicom w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z ubezpieczeniem dzieci.
Prezydium Rady Rodziców poleca skorzystać z ubezpieczenia NNW firmy AXA UBEZPIECZENIA, dostępnego na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko).
Polecamy skorzystanie z portalu on-line Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Atutem tej oferty jest możliwość – w ramach jednej polisy – ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do różnych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.
Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania z dedykowanego Kodu Opiekuna 71443, który gwarantuje uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.
Każdy Rodzic powinien samodzielnie dokonać ubezpieczenia on-line, potwierdzając, że zapoznał się z warunkami ubezpieczenia i RODO.
Rodzicom, którzy nie są w stanie skorzystać z ubezpieczenia samodzielnie on-line, Ośrodek udzieli niezbędnej pomocy. O szczegółach powiadomimy w piątek 21.09.2018.

Wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy konsultować z Opiekunem ubezpieczeń, panem Piotrem Gozdek - tel. kom.: 600 276 660