27.02.2023 odbył się I Turniej Gier Planszowych w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 w Gdańsku. Wychowankowie rywalizowali w kilku kategoriach takich jak: Chińczyk, Jenga, memory, domino, dobble, „łapanie rybek”. Reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 78,  Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 1 oraz Przedszkola Nr 78 razem przeżywali emocje rywalizacji i wspólnej zabawy. Wszyscy zaprezentowali wspaniałe umiejętności, w każdej kategorii wyłoniono zwycięzców, wręczono nagrody.
Rozstrzygnięto także konkurs na samodzielnie przygotowaną  grę planszową. Odziały, które wzięły udział w konkursie wykazały się wielka kreatywności i niezwykła pomysłowością, przyznano nagrody i wyróżnienia.
Wszystkim bardzo gratulujemy i życzymy radości z grania i nowych możliwości wszechstronnego rozwoju.