26 maja 2022 r. świętowaliśmy „DZIEŃ RODZINY”. Tego dnia odbyło się mnóstwo ciekawych atrakcji w naszym Ośrodku. Był występ artystyczny Przedszkolaków, tańce integracyjne z rodzinami, w których Rodzice i Dziadkowie wraz ze swoimi pociechami udowodnili, iż nie trzeba posiadać niebywałych zdolności tanecznych, aby móc się świetnie bawić. Były występy KARAOKE - Tym razem uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne.
Oprócz występów artystycznych wychowankowie wykonali piękne kompozycje pt. „Las w słoiku”, jako prezent na Dzień Mamy. W ramach warsztatów plastycznych odbyło się malowanie na folii miedzy drzewami oraz artystyczne malowanie kwietników w części terenów zielonych Ośrodka.
Nie zabrakło również miejsca na odpoczynek, wspólne pogaduszki i słodkości, gdyż w naszej Kawiarence można było zakupić pyszne ciasto wykonane przez uczniów z SPdP, a także wypić kawę i lemoniadę.
W pracowni malarskiej Momarte Marta w Gdańsku, pod kierunkiem naszych nauczycielek Marty Tomaszewskiej-Gruszki i Anny Furdal powstały autoportrety naszych Wychowanków. Wystawę autoportretów można było zobaczyć na budynku Pałac.
Na podsumowanie uroczystości można było zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie rodzinne w FotoBudce. Cała impreza została zakończona dyskoteką na świeżym powietrzu, przy ulubionych przebojach.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i na pewno na długo zapamiętają ten bardzo miły dzień! ❤ ❤ ❤ 🤗